Після так званого інтерв'ю Гордон&Гіркін а,вірніше  допита Гіркіна Україна дізналася безпосередньо з його особистих вуст свідоцтво про всі злочини та вбивства, які вчинив він та вчиняли за його наказом.

10 травня 2020, 13:38

 НЕ ІНТЕРВ'Ю, А ДОПИТ. І ХТО ПРОТИ.

Хто фінансував, озброював, розстрілював людей. Кількість людей-група, яка перетинала кордон незаконно. Про бувших працівників СБУ ГРУ та звичайних рядових. Вбивство Рибака депутата Гіркін взяв на себе, так як і страту дев'ятнадцяти річного парубка Юрія з Правого Сектору, який був ще дитиною. Місцевого мешканця якого особисто розстріляв Гіркін. І все це з його особистих вуст. Про підрив мосту на Торез . Про покроковий захват відділків та створення днр. Про боїнг від якого так агресивно відхрещується постійно Гіркін та боїться говорить, та про суд Гаагі за яким він пильно стежить. Та багато іншого, що вже завірено відеоматеріалом дякуючи Дмитру Гордону. Який за пару годин, умудрився зробити більше ніж СБУ за всі ці роки стосовно Гіркіна.

Єдине питання виникає у суспільства, хто ті люди які намагалися перешкоджати Дмитру Гордону під його офісом? Прикриваючись націоналістичними гаслами ці особи діяли, проти цього прилюдного визнання Терориста Гіркіна. Чого бояться ці люди чи ті , хто організував цих людей? Не вже витіку інформації, яка може викрити їх як щурів та шпигунів на теренах України.? Чи погоджував з ними Гіркін своє інтерв'ю чи ні? Що ж може так бентежить цих псевдо-націоналістів які явно в цій  ситуації керовані не Українськими спецслужбами? Нагадаємо, що партія ПЕС також виразила своє невдоволення. Що ж пов'язує їх??? Євген Карась С14 на фото з Луценко та Порошенко з тим Порошенко, який також дуже не задоволений прилюдним допитом Гіркіна, що пов'язує їх та що робить однодумцями? Карась С14 провів протест проти оприлюднення та зізнання Терориста Гіркіна перед усією Україною.