Чи потужний міністр внутрішніх справ Аваков ? "так потужний" заявив Володимир Олександрович Зеленський Президент України на прес-конференції.

10 травня 2020, 13:38

Потужний Аваков та не розслідувана справа Шеремета.

З Порошенко хай розбирається Суд та слідство, а Президент немає можливості втручатися, але разом з тим Володимир Олександрович через декілька хвилин на відповідь про справу Гандзюк сказав ,що буде робити все можливе що до розслідування цієї справи та покарання винних. Разом з тим чого не можна сказати відносно справи Шеремета, куди не втручається Президент і каже про те, що його туди затягнули на ту конференцію і ця справа та відповідальність Авакова.

Звісно потужний той, хто тримає зброю та силові структури під своїм контролем. Який може дозволити, грубо кажучи, послати на... перед  всією  Країною Президента з його пропозицією - передати НГУ під контроль ОП . Звісно потужний той, який публічно може заявляти про закриття грального нелегального бізнесу і разом з тим давати працювати йому далі, плюючи на якісь дитячі накази малиша який грає в Президента.

Ну і що можно казати про справу Шеремета? Хто сидить, та за що? Не ваше собач'є діло. Є потужний міністр Аваков який керує силовими потужними загонами бандитів та вбивць,які в свій час були бандою Януковича. ПОТУЖНИЙ, АЛЕ ЗЛОЧИННИЙ ОСЬ В ЧОМУ РІЧ.

Також висловлювання про мера Черкас як про злочинця проти якого порушено 16 справ. Виникає лише одне питання - ким? І чому Володимир Олександрович так спирається на служби працюючи з часів Януковича на їх поради в кадровому питанні, які надають йому минуле людей? І разом з тим ігнорує, ті злочини, які процвітають під дахом Авакова, не кажучи вже про його розбещене та кримінальне минуле?

Так! Звісно це потужний ЗЛОЧИНЕЦЬ АВАКОВ. Гарант попереднього режиму Порошенка. А Володимир Олександрович - простий звичайний заручник ситуації, який мусить брехати і відбрехуватися перед Українським суспільством , що він зовсім не такий. Тому-то кожний Українець  в небезпеці дивлячись на всю цю гру та розуміючи при цьому, що кожен може опинитися за гратами і Володимир Олександрович Зеленський йому, аж ніяк не допоможе. І будуть іти роки слідства та затягуватися рішення суду , а Володимир Зеленський при питанні, надасть вже чергову відповідь - СЛІДСТВО РОЗБЕРЕТЬСЯ.