ЦЯ ВЛАДА  НЕ Є ЛЕГІТИМНА. Майдан їх не обирав, в 2014 році сталася історична УЗУРПАЦІЯ ВЛАДИ в супереч волі Українського Народу. Наслідки узурпації - Окупований Крим, ДНР, ЛНР, 5-й рік війни та репресії Українських Добровольців. Бажаєте ще крутити кремлівський барабан в Україні: вибори, голосування, приняття законопроєктів та визнання душевнохворих узурпаторів , легітимною владою?

16 червня 2018, 12:58

ПРИЗ, ЧИ ГРАЄМО ДАЛІ ?

  Революційні Праві Сили - РПС не визнають ні порошенко, ні луценко,  ні авакова, ні гройсмана, легітимною владою України. Це є заколотники проти Українського суспільства та антинародний елемент. Який, тимчасово захопивши владу в Україні, використовує вкрадений ними бюджет України за для своєї охорони та безпеки від Народу України - Законної Влади. РПС не бачить різниці між розіграшем цими покидьками по всій Країні так званої (національної) - шахрайської  ЛОТереї та між виборами які ті самі Узурпатори і шахраї  нав'язують сьогодні  Українському суспільству і так  вже багато років. Визнати цей елемент  легальним в Україні  - втратити здоровий глузд, а з ним і Україну. Тому РПС не мають на це право. Так ми підримували Рух Нових Сил  на чолі з Михайлом Саакашвілі , та їх дії . І саме тому, що їх підтримував Народ України і саме тому що дії РНС були цілком логічними та тверезими, які лише підкреслювали неспроможність та  НЕ ЛЕГІТИМНІСТЬ заколотників узурпувавших владу в Україні. Наприклад - успішний Народний   проход через кордон Шигіні разом з Саакашвілі показав цим покидькам Владу та Волю Українського Народу. Далі - визволення Саакашвілі з лап незаконно  захопивших його найманців , які намагалися видавати себе за СБУ України. Це також є приклад Народовладдя - Законної Влади України. Саме тому РПС цілком підтримує Рух Нових Сил не дивлячись на штучностворений цими же заколотниками націоналізм, з допомогою якого ці покидьки намагалися перешкоджати Волі Українського Народу. Розігруючи своїми найманими ляльками та  клоунами НКНДістами усілякі циркові вистави з криками Геть Грузина з України. Принижуючи тим самим всіх Братів Грузин, які полегли в бою за Україну та намагаючись зганьбити та поставити їх смерті під сумнів. Але і тут Слов'янське Братство ім. Медвечука ряжене під Українських Націоналістів потерпіло поразку. А РПС залишається з НАРОДОМ - ЗАКОННО ДІЮЧОЮ ВЛАДОЮ В УКРАЇНІ проти якої сьогодні  намагаються вести боротьбу недобитки кремля. Але як на Майдані зі зброєю в руках беркутів вони потерпіли поразку , так і в спробі подавити Волю Українського Народу проплатою фанатів москви та участників АТО руської весни, видаючих себе за Українських Націоналістів , вони також програють. Да і всіляка спроба спротиву ВЛАДІ УКРАЇНИ приречена на поразку.

Саме тому РПС підтримує та пропонує всій Україні підтримати Єдиного кондидата в Народні Президенти ІВАНА БУБЕНЧИКА. І не рахуючись з погрозами заколотників та їх русько-кадирівськими сценаріями, які намагаються нав'язати нам знову і знову диктаторську постанову ЧЕРВОНОЇ ЧУМИ В УКРАЇНІ.

 ІВАН БУБЕНЧИК - Львів'янин , Українець. Захисник України, як на Майдані так і на Фронті на самому передку. Людина проста та добра для України , але жорстка та безжалісна до ворогів України. Не п'є, не курить, що свідчить про витримку, силу волі та здоровий глузд. А саме головне, людина набожна, яка має страх Божий,що свідчить про присутність мудрості у цієї людини.  Не олігарх та не має жадоби до грошей влади , він зможе ділити хліб з Україною, як зі своєю сім'єю та родиною. Тому РПС цілком підтримує та наполегливо рекомендує цю кадидатуру на посаду Народного Президента України.

 А ті хто ще досі вірить машині кремля та її юридичній освідченості та великому політичному досвіду, далі крутіть барабан кремля, бо  вам не довго залишилося...