Постійні, диверсійні підриви військових складів, не одноразові підриви машин Патріотів - добровольців, та Українських розвідників в центрі міста. Арешти, обшуки у всіх проУкраїнськи налаштованих громадян. Постійні перешкоди з боку "СБУ" в боротьбі з корупцією, та ворогом України. Протягування на ключові посади сепаратистів проросійськи налаштованих, та замилювання очей Народу України.

7 жовтня 2017, 20:49

АЦ/СБ-РПС ПОВІДОМЛЯЄ

Яскраве свідотство та підтвердження тому - відвертий перехід на бік противника України, підполковника "СБУ" Романа Лобусова, та його свідчення в яких він заявляє:

"Я собрал иформацию...изначально шел к этому, целенаправлено собирал подтверждения, базу формировал и будут викладываться документы, которыми я владею,тоесть это база доказательная преступной дейтельности тех людей которые воюют с Республикой, тут указываются и фамилии и должностя." "У меня остались друзья на той стороне, которые не равнодушны к происходящим событиям на Украине и мы совмесно будем заниматься и продолжать мою же деятельность и выкладывать документальные материалы, по объёму информации, которой я распалагаю, это тысячи документов, которые содержат в себе доказательную базу и офицеры, которые остались верны присяге они вообщем-то со мной и морально и психологически и готовы придти на помощь и поддержать и моё выступление и моё решение и совмесно мы будем продолжать эту  дейтельность".

https://www.youtube.com/watch?v=cTnPogjKpcw&t=206s

А ЗАРАЗ ПИТАННЯ ВІД АНАЛІТИЧНОГО ЦЕНТРУ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ - РПС,ДО ВАС,ТАК ЗВАНИХ "СБУшників" - ФСБшників; СКІЛЬКІ У ВАС ЩЕ ТАКИХ, ТА ЇХ ДРУЗІВ, ЯКІ ЗБИРАЮТЬ ІНФОРМАЦІЮ ТА ДОПОВІДАЮТЬ ДНР? ЯКІ ПРОВОКАЦІЇ ВИ ГОТУЄТЕ НАДАЛІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ? НЕВЖЕ ВИ ДУМАЄТЕ УТЕКТИ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ - ВСІ ВИ, ЯКІ ПІДПОРЯДКОВАНІ ЗА ГРОШІ, ВОРОЖІЙ ДИВЕРСІЙНІЙ СТРУКТУРІ ПІД НАЗВОЮ "СБУ"?