Операція 27/28 березень 2019 рік.
Цікавий момент 27/28
26 березня 2019року таємно підписується ухвала про дозвіл на проведення обшуків та репресій української Національної Армії. 27 березня ФСБ починає масові обшуки репресії і звинувачення в закликах до повалення влади на території Криму. Проведено біля 27 обшуків, а також затримань. 28 березня з ранку (СБУ) починає масові обшуки репресії та звинувачення в закликах до повалення влади, на території України також проводяться обшуки та арешти Легіонерів УНА! Співпадіння? Не думаю.
Саме в останніх моїх етерах ви зможете продивитись про "Миколу Цимбалюка" де я попереджаю про те, що можливе доєднання до УНА братів мусульман і ми маємо пильнувати, щоб не образити віру наших побратимів. Я не маю права називати імена людей з якими я зустрічався так як бачу, що це несе загрозу, але можу запевнити вас, що 27/28 це одна і та сама операція і гібридний реваншний хід путіна, використовуючи всі свої можливості перед виборами задля втручання, але це його та його "товаріщей" лише викрило і мова зовсім не про Зе.
І так пригадаємо новини про такого собі слідчого, який подав позов проти УНА. І ті новини, які почали розповсюджувати ЗМІ про УНА, що ми маємо діяти і протидіяти поліції в Одеській ,Херсонській облястях та в Криму. Саме цей слідчий є дитонатором цих подій 27/28 ФСБ-СБУ. І саме ці події є реальним доказом того, що СБУ на теренах України це і є ФСБ "в капішоні", яке повністю контролюється з Москви. І на привеликий жаль, дякуючи гнидам, які мають лише комерційний інтерес, а не патріотичні настрої, ми маємо інструмент Кремля в центрі України і виконавчий орган ворога. Операція 27/28 стає фактом злочину проти України в 2019році. Коли жінок доводять до інсультів, коли вилучають українську символіку, коли звинувачують українців в створенні Української Національної Армії, коли засуджують за український збір людей в Європі та карають за це, підтасовуючи пусте до порожнього. Коли вриваються зі зброєю в руках, діючи спільно з ФСБ до дітей в хату і беззбройного батька Добровольця принижують перед дітьми, які гордяться своїм батьком. Скажіть мені, Українці, а чим ми з вами відрізняємось від татар в Криму?
27/28 Крим- Україна на яку нахабно вторгся Кремль, використовуючи свої репресії і намагаючись притиснути Дух Нації та Доброї волі. Ми маємо негайно припинити це.Україна і Крим це не Москва. Тому запевняю вас, друзі мої Легіонери, ми на вірному Українському шляху і нам нема чого соромитись це наша земляі ми маємо добити і знищити режим путіна, який реваншує та дригається недобитий на нашому Українському Сонці.
Гайда, Браві хлопці Брати та Сестри, бо нам не потрібен режим для рабів, бо ми і є Господарі в своїй хаті. Майдан довів це і ми маємо утримати Україну вільну від цих комерційних охоронних структур олігархату, які намагаються нам видавати себе за правоохоронний орган керуючись при цьому безпосередньо з Москви. Бог з нами і правда Його набагато сильніша ніж ядерна зброя. Поки панує Воля і Правда в Україні доти ми в безпеці. Тому не мовчіть, об'єднуємось в УНА і буде вільна Україна!
(Серцем з вами, тілом поки в казематах, ваш Кий).