1 травня 2018, 21:59

РПС ПРОТИ ІМОРТНОГО НАЦІОНАЛІЗМУ В УКРАЇНІ.

!Ми проти панування  імпортного Націоналізму в Україні.

Будь то фашизм, комунізм чи якись інший чужоземний НацизмоАнанізьм на теренах України. Ми Українці бачимо сьогодні як когортка рабів заколотників , захопивша  владу в Україні, влаштовує криваві провокації, розхитуючи ситуацію в Державі заради своїх інтересів. Партія - "Народний фронт" на чолі з Аваковим, Турчиновим та Яценюком, стоворили собі - проросійсько модних та Тімотіобразних бородатих, кадирівських мавп зі смолоскипами в вигляді партій - НК ПС та С14. Які без перешкод сьогодні, проводять в Україні свої брудні політичні марши видаючи себе за українських націоналістів. Так саме і прибічники комунізму та опозиційних проросійськи налаштованих сил, мають дозвіл на проведення антифашистських маршів в тих самих місцях де і їх конкуренти.

УВАГА АЦ/СБ-РПС - Аналітичний Центр Служби Безпеки Революційно Правих Сил з повною впевненістю, заявляє , що це є пряма провокація кремля, якому підпорядкованні сьогодні, як тимчасова діюча влада на чолі з аваковим та порошенко  так і опозиція. Всі системни органи та апарати правління в Україні - Суди, Пракуратура, міністерство внутрішніх Справ, які ще з часів СССР як належали так і належать до сьогодні керівництву Москви. Яка сьогодні проводить таємну, гібрідну війну проти Америки на території України, розхитуючи кривавий терор в середині країни та погрожуючи таким чином опоненту. Видаючи офиційно  дозвіл на проведення мітінгів агресивно налаштованим один проти одного політ силам. 


Тому ми- РПС призиваємо всіх  Українців дотримуватися спокою та  тверезості і не піддаватися лукавим  провокаціям кремля в Державі. Сприяти здоровому глузду та Революційно Правим Силам України в боротьбі проти Кремлівських хитрощів, які направленні на дистабілізацію та террор в Державі. І ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!