Вавілон - штучна система піднесена над людьми,  впала в Україні в той час, коли Янукович втік з усіма своїми товаришами, які вводили в оману людей, говорячи, що без цієї системи Україні не жити. Але вони втікли від народу, як шакали спасаючи свою шкіру, а не Україну, що ще раз свідчить про бездарність цієї штучної ідеології, яку навішують, як лапшу на вуха людям з самого дитинства, роблячи їх рабами системи.

24 вересня 2017, 10:37

Пав Вавілон , ми маємо повне право на Владу.

І так Вавилон впав, Слава Україні ! Народу Сильному Хороброму Богом Обраному! Ми подолали їх кийками та дерев'яними щитами, ми нагнали зі своєї землі озброєних до зубів прислуг Вавілона з їх Господарями.

Але ті, хто будував з самого початку цю систему, разом з біглими покидьками, потайки прокралися та зайняли керівні посади і знову будують цю бісову антинародну, прокляту вежу. Питання, що робити? А все дуже просто, поперше не навішувати собі їхню локшину на вуха, а по друге зробити те що і до цього, але не повторювати помилок. Тоді ми підійшли  до Верховної Ради і оточили  саму Раду, а зараз нам треба зайти в Раду та голосувати всім Народом за своїх обранців, а не слухати ультиматуми під Радою через мікрофон, як тоді, що довело до Узурпації влади. І як тоді ми мали всі підстави зробити це, так і сьогодні ми маємо набагато більше цих підстав зробити це знову. А як теперешні покидьки - узурпатори  визнали той факт - Революцією Гідності, то мають визнавати і наступний той, на який ми маємо повне право і всі підстави сьогодні. Насправді все просто - зайшли, нагнали сіли і погнали, і не треба ля-ля, про те, як все серйозно, ми вже бачили все це серйозно своїми очима і бачимо, що ці щури не здатні вирішувати долю Українського Народу. Вони не мають політичної і військової волі та розуму на це. Це звичайні гастробайтери, які підписалися на об'єкт, який не можуть і не в силах виконати. А гроші брати на це та тратити на себе вони вміють і  ховатися від Господаря, потайки промовчувати і не брати слухавку, коли Народ України маячить. Тому  цих гастробайтерів Вавілонських треба всіх затримати вже в самій Раді гуртом і вивезти до Лук'янівського СІЗО до виявлення обставин. І нічого в цьому протизаконного нема, це є виконання закону. І інші виконавці, хто би то не був, будуть мати приклад для себе. І все ж таки треба встановити камінь з Женевською Конвенцією під Радою в пам'ять для всіх виконавчих органів та слуг Народу на майбутне, що би не піднімали високо своє підборіддя перед Народом України і не забували, хто є ВЛАДА, а хто- лише слуга та виконавець. Це треба зробити, це наш обов'язок і ми маємо на це повне ПРАВО!