Михайло Саакашвілі - потужний реформатор, чи зламають його потужність олігархи до 17 жовтня?

23 вересня 2017, 21:02

До 17го Жовтня, Панове.

   Дізнатися про це дуже просто зможе вся Україна, яка вже навчилася уважно слухати та добре бачити, відділяти правду від брехні і світло від темряви. А свідчити про це буде подальша поведінка Михайла Саакашвілі, та його ставлення до цієї зрадницької, брехливої влади.

1) Прояв лояльністі та компромісу до злочинців, зустрічі зі злочинцями, домовленості та обговорювання  - це є свідотство підкупності та продажності, та спроби ввести Народ України в оману.

2) Безкомпромісність зі злочинцями, ніяких перемовин та обговорювань, а лише ультиматум - це є свідотство непідкупності та гідності.

 Залишається дивитись і бути уважними, бо якщо спрацює варіант №2 - це Джекпот для України і ми маємо підтримати, того хто не зрадить під тиском, та не продасться за гроші. А далі саме таким темпом і починаються реформи в Україні, при підтримці Єдиної Діючої Влади - Народу України. Саме тої Влади яку він не боїться та з якою рухається разом - з владою від якої тремтять узурпатори та заколотники - порошенки, авакови, турчинови та їм подібні покидьки псевдореформатори. Залишається вірити в найкраще, але і бути уважними та розсудливими. СЛАВА УКРАЇНІ!