Майдан боровся проти поліцейської держави. Але сіндром Каїна у вбивць своїх Братів примушує їх будувати поліцейську державу в два рази сильнійше, бо вони бачили своїми очима як зломали люди той режим, тому не дивуйтеся.

1 травня 2017, 22:25

Сіндром АваКаїна

Бог прокляв Каїна за вбивство Авеля і став Каїн жити в страху та біжати тоді коли за ним ніхто не бежить. Як кажуть в Народі "Манічка" Так і ціх товарищів прокляв Бог за кроваву провокацію та вбивства Українців заради Влади та грошей. це рід Каїна, а тому і наслідки тіж самі. Вони до кінця свого життя будуть грабувати Народ України та будувати міцну охорону для своїх дуп. Зверніть увагу на Авакова на майдані: тихесенько собі лазив непомітно,  як Сашко Білий казав про них "гріли дупи свої в джипах"  А Сашко "Білий" це Воїн України Герой який це доводив на ділі ще до Майдану, якого боялися вороги та поважали Друзі. Який казав правду у лице любому та жив за для України та Українського Народу. Якого мета була скоротити силовий апарат в багато крат.

Але це і стало загрозою для Сашка. Бо Авакаїн не мав такої підтримкі Українського Руху та Народу України,  можливо лише як за гроші, але  не за Гідність. Тому заздрість Авакаїна примусила його вбити тайком Сашка. При цьому Сашко знав це, та для Суду Правого та для Народу зробив відеозвернення завделегідь про вже заплановане його вбивство Авакаїном. Але Авакаїн і перед цім не зупинився так як заздрість та прагнення до влади і бути першим було на першому місці. Тому він вбив Сашка.

Ось так і з'явився на теренах України Авакаїн.


І прокляв Бог після цього Авакаїна і став він тікати та бігати тоді коли за ним ніхто і не гнався. Одразу почав з заздрістью дихати на ще тодішній справжній Правий Сектор, почав переслідувати патріотів і будувати собі укріплення від Народу України використовуючи награбовані у Народу гроші та владу. Зараз всі хто з ним та його роду, також барикадуються за кошти Народу від "Божого  Привида" яких промишляє за ними. Це хвороба люди та її вже не вилікувати бо це від Бога кара. Так будувалися всі диктаторські Імперії з ПЕРЕЛЯКУ ВІД БОЖОЇ КАРИ ЗА ВБИВСТВО БРАТІВ ЗАРАДИ ВЛАДИ так з'явився і Кремль і Каїнленін і Каїнсталін і Каїндиров в Ічкерії перетворивши її з вільної в в'язницю і т.п. Тому ми маємо розуміти свою долю та свій шлях. Життя наше нелегке так як Рід в нас Вільний та Боротьба нелегка тому як Каїн понастворював Систем контроль на Землі з переляку переслідування за скоєний злочин. Ми маємо чтити пращурів Своїх та Свій рід не поклонами а діями. І нам ще доведеться боротися з родом лукавим на ділі і тільки тоді ми розуміємо якого роду ми є. СЛАВА НАЦІЇ! Борітеся та поборете, вам Бог помагає. Слава Україні.