Уявіть собі Головнокомандуючий Державою починає розповсюджувати дитячу порнографію по своїх каналах, та сам приймає в цьому участь. При цьому поліція та інші служби охороняють його бо їм платять зарплатню.

12 лютого 2017, 17:36

Законне повстання

   Яка ваша реакція? Які ваші дії? Що робити? Більшість скоріш за все не звертатиме на це увагу. Але кожен канал ЗМІ постійно транслює це в ваших домівках по ваших телевізорах  та вам нема чого дивитися крім підофілятини вашого Головнокомандуючого. Більшість, скоріш за все, вимкне телевізор та не звертатиме на це увагу, так?

Але скажіть будьласка, як бути тим, чиї ці діти, яких експлуатує та знущається покидьок (Головокомандувач)? Вони не можуть не звертати на це увагу, вони не можуть не реагувати на це і нічого не робити задля припинення цього знущання. Але своїми діями проти такої гидкої діяльності Головнокомандувача, та протестами проти Підофіла люди виходить порушують закон. Саме так їм розповідають люди в формі та з шевронами  "поліція"  та інші служби, які працюють на покидька за гроші.

Так що ми маємо робити в цій ситуації, якщо ми діємо згідно Совісті та Честі, а виходить порушуємо закон? А відповідь дуже проста, треба спочатку знати закон, та знати, що саме мають робити люди, та Народ в такому випадку  по закону, та в правовом полі.

Згідно Констітуції України статті № 5"Саме Народ є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні, який  здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади".

Все як би зрозуміло , але виникає проблема - (поліція) та інші (служби) ті органи державної влади через яких Народ і здіснює свою владу, стають на бік того хто чинить беззаконня. Так не вже Народ в такому випадку втрачає свій суверенітет та джерело влади та стає не здатним здійснювати владу в Державі? Таким чином Злочин завдяки  органам Державної влади має право існувати в Державі , та бути недоторканим, виходить так?

 Ні,  не так. Так як саме для цього і існує Законна Міжнародна Конвенція ООН з Прав Людини. Яка проголошує:

ЯКЩО НАЦІЯ ПЕРЕКОНУЄТЬСЯ, ЩО ПАНУЮЧА В ДЕРЖАВІ ВЛАДА НАПРАВЛЕНА НЕ НА РОЗВІТОК ЇЇ КУЛЬТУРНИХ ЄКОНОМІЧНИХ ТА ІНШИХ ПОТРЕБ, А НАВПАКИ НА ЇХ ПОПРАННЯ. ТО НЕ ТІЛЬКІ ПРАВОМ, АЛЕ І ОБОВ'ЯЗКОМ НАЦІЇ ЯВЛЯЄТЬСЯ ПОВАЛИТИ ТАКУ ВЛАДУ, ТА ВСТАНОВИТИ ВІДПОВІДАЛЬНУ НАЦІОНАЛЬНИМ ІНТЕРЕСАМ НАРОДУ.

А вже тут мова йдеться про цілком пануючу Владу, та про її повалення з її злочинним органом загалом.  А зараз задайте собі питання яку економіку сьогодні веде влада в Україні, на чиїй крові, та чи не впливає це на наш культурний розвиток? Чи відповідає ця пануюча влада Національним інтересам України коли вона в час агресії проти нас, тайком від Народу годує та забезпечує ворога України, який, тим часом, вбиває Українців, та наших дітей? При цьому вона відверто попирає гідність, та честь бійців воюючих на стороні Українського Народу. Б'є та саджає за грати як злочинців. Чи відповідає ця пануюча влада Національним Інтересам? Чи не наш ОБОВ'ЯЗОК та право  повалити таку владу разом з її злочинними органами, та встановити відповідальну Національним Інтересам? Якщо так, то виходь Повстанець - Законний Український Повстанець, 19 та  20 Лютого на Майдан, та повали цю мерзотну та беззакону владу. Запам'ятай це твій ОБОВ'ЯЗОК та ПРАВО. Всі хто підпорядковується цій злочинній, та зрадницькій владі, є співучасник злочину проти України, та Державної Зради.

https://www.youtube.com/watch?v=RXpm-Tu0JqQ&t=13s