РПС — Революційні Праві Сили

Меморандум про Співробітництво

Ми, що нижче підписалися, оголошуємо цей Меморандум про співпрацю, виходячи з наявних фактів зради інтересів Революції Гідності і народу України.

Змушені констатувати, що все вище піднімає голову контрреволюція і сили, що призвели наш народ до злиднів і втрати надій. На даний час сили, що народжені Майданом для опору несправедливості і злочинній владі, роз,єднані. Багато з лідерів Революції Гідності, нажаль, не витримали випробування владою. Політичні партії різних мастей укупі з олігархами і злочинцями від влади зрадили Революцію Гідності і намагаються знищити паростки Нової України.

Згідно Конституції України (усіх її редакцій) і здорового глузду основою держави є народ, а громадські рухи-являються його авангардом. Саме так в результаті революційної доцільності народився “Правий сектор”. Не ставлячи під сумнів факт активної і щирої участі праворадикальних сил в Революції і становленні нової держави, ми змушені визнати, що нажаль, ставши політичною партією і після очолення її ГО “Тризуб”-ом, в ряді принципових питань “ПС” став проводити погоджувальну політику з антинародними силами, і фактично став філією ГО “Тризуб”-а, реальна політика якого не відповідає принципам, народженим Майданом.

Не применшуючи заслуги “Правого сектора”  вважаємо, що необхідно повернутися до принципів часів Майдану і створити новий рух, який стоятиме на сторожі революції, охоплюючи всю Україну. Враховуючи попередні помилки в новоствореному русі не можна допустити маргінального підходу, не можна створювати вождів, секти, ордени. Потрібно боротися за дуже просте і зрозуміле усім: Україну, народ, процвітання нації.

Тому ми оголошуємо про спільні дії зі створення нового колективного руху- “Революційного Правого Сектора”. - "Революційних Правих Сил"

Від імені організацій, що ввійдуть в новий рух, обіцяємо сприяти одна одній всіма наявними силами в межах, передбачених законом, непримиренно боротися з контрреволюцією, ворогами народу і України.